fbpx

Bir Uzmanla Konuşun

(0362) 502 72 72

Hizmetler

RevizyonPlaza

Danışanlarımıza sunduğumuz Hizmetler

Revizyon Plaza olarak her şeyden önce asıl önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektörde hızlı, şeffaf ve güvenilir hizmet vermektir. Ayrıca müşteri ihtiyaç ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak sunduğumuz hizmeti geliştiriyoruz. Bu önceliklerimiz doğrultusunda ekibimize gelişen ve değişen piyasa koşullarına göre eğitimler vererek hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Bu kapsamda Revizyon Plaza olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler şunlardır;

Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Hizmetleri

Satmak istediğiniz gayrimenkulün pazarlama ve satış süreçlerini bizler sizin yerinize yapıyoruz. 

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Alım gücünüzü arttırmak için Revizyon Plaza’nın uzman gayrimenkul danışmanları sizlere hizmet vermeye hazır.

Proje Bazlı Yatırım Danışmanlığı

Revizyon Plaza,yapı sektörünün önde gelen şirketleriyle çalışarak proje bazlı yatırım fırsatlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Dijital Pazarlama ve Ürünün Hedef Kitleye Ulaştırılması

Revizyon Plaza olarak mülkünüzü, en doğru ve görünürlüğü yüksek bir şekilde dijitalleştirerek, doğru hedef kitleye, hızlı ve kolayca ulaştırmak için çalışıyoruz.

Alıcı Danışmanlığı

Alım sürecinin başından sonuna kadar, uzman gayrimenkul danışmanlarımızla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın

Satıcı Danışmanlığı

Sahip olduğu gayrimenkulü kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satmak isteyen müşterilerimiz için uzman gayrimenkul danışmanlarımız göreve hazır.

Gayrimenkulün Doğru Değerlemesinin Yapılması

Revizyon Plaza olarak, uzman gayrimenkul danışmanlarımızla mülkünüze doğru değerlemenin yapılması konusunda sizlere yardım etmek için her zaman hazırız.

Mülk Sahiplerine Raporlama Faaliyeti

Sorumluluğunu aldığımız mülklerin pazarlama ve satış sürecinde gelişen durumları ve sayısal verileri mülk sahiplerine aylık periyotlarla bilgilendiririz.

Kiralama Hizmetleri

Revizyon Plaza sizin için burada. Kiralık portföylerimizden dilediğinizi seçerek, huzurlu ve rahat bir yaşam alanına adım atabilirsiniz.

Gayrimenkul Kredi İşlemleri Danışmanlığı

Gayrimenkul alım sürecinde banka kredisi kullanan müşterilerimiz için; en doğru seçimi yapmalarında onlara destek oluyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz

Gayrimenkul Ekspertiz Hizmetlerinin Takibi

Gayrimenkul alım sürecinde banka kredisi kullanan müşterilerimiz için; mülkün ekspertizi yapılmak suretiyle kredi tutarı belirlenmesi süreçleri gerçekleşmektedir.

Gayrimenkul Tapu İşlemleri Danışmanlığı

Alınan ve satılan gayrimenkulün tescil işlemleri sırasında da bizler buradayız. İşinde uzman gayrimenkul danışmanlarımız, alım-satım sürecinin son basamağı olan tapu tescil işlemlerini de sizin yerinize, güvenli ve hızlı bir şekilde yapıyorlar.

Kat Karşılığı Projelerde Tarafların Uzlaştırılması

Sektördeki gelişim ve değişimlere hâkim  danışmanlarımız her iki taraf için de en uygun şartların sağlanması ve bu şartların yazılı bir sözleşmeye dökülerek taraflar arasında imzalanması süreçlerini profesyonelce yönetmektedir.

RevizyonPlaza

Siz Değerli Danışanlarımız için Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz...

Revizyon Plaza olarak, dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik değerlerine bağlıyız. Her müşteriyle birebir ilişki kurarak, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.

Sizleri anlamak, ihtiyaçlarınızı tam olarak kavramak ve en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Çalışma Saatlerimiz

Emlak sektöründe size güven vermek ve sizi ikna etmek için çalışıyoruz.

Copyright © 2023 RevizyonPlaza. Tüm Hakları Saklıdır.RebirthDijitalDestekAjansı tarafından yapılmıştır

Start typing to see posts you are looking for.